come here and save me;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics

It's time to get in the game

Предишната тема Следващата тема Go down

It's time to get in the game Empty It's time to get in the game

Писане by Feliya. Вто Авг 12, 2014 9:59 pm

 От устните на жената се откъсна въздишка. Тя нахвърли коженото яке на раменете си и отвори вратата на колата. Тъмната и коса прибрана в опашка се спускаше перпендикулярно на осанката и. Подухваше съвсем лекичък, освежаващ и прохладен вятър. Небето бе ясно синьо и само от време на време се виждаше от някъде изплувал бял облак.
 На пръв поглед всичко изглеждаше толкова безобидно. Просто една жена дошла в кафене за да обядва или да вечеря? Времето бе между четири и пет, нито за обяд нито за вечеря. Или просто бе дошла тук.. кой знае можеше да има среща. Общо взето нищо необикновенно за ежедневието на един обикновен човек и най-вече тези улици. Но всичко това само на пръв поглед. Защото само мисълта, че бе въоръжена от и до разваляше цялата прелест на създалото се до сега впечатление. И не беше въоръжена просто така естественно.
 Чу се щракване характерно за заключване на кола и жената влезна в заведението. Свали тъмните си очила и преценявайки бързо и внимателно огледа открилата и се зала. За нейно щастие времето не бе като за "препълнено с хора" така че имаше няколко места от които да избере. И тя избра, естественно, най-подходящото. Настанявайки се на един от столовете близо до прозорец и отправи бегъл поглед към менюто правейки впечатлението, че съдържанието я интересува. Но всъщност не. С крайчета на очите си тя наблюдаваше.
 - За сега, зелен чай с лимон, моля. - Щом се приближи сервитьорката поръча жената и и връчи менюто.
 "Най на края ми падна!" Мина през ума на Фелия и на лицето и се показа съвсем лека усмивка. Това беше нейният шанс. Момента който толкова време жадуваше. И щеше да настъпи съвсем скоро, тя чакаше вече много време, можеше да почака и още малко. Но последните минути, на предвкушение, на страх да не се провали нещо бяха най безжалостни и коварни. О не, Фелия нямаше намерение да отстъпва. И бомба да падне покрай тях тя щеше да изпълни това за което се бе явила тук не случайно похарчи толкова много време...заради този момент. Нали?
 Месец и половина. Толкова и потрябва за да проследи нишките и да намери този демон. Да намери точно този демон и да остане незабелязана. Да го проследи до тук и съвсем след скоро да го зарадва с едно отмъщение. Отмъщение което жадуваше от толкова време вече. Фел отпи от напитката която опари езика и. Беше на границата. Но се държеше. Ще е фатална грешка ако го изпусне сега. Жената вдигна глава и хвърнли поглед на залата, сякаш случайно спирайки се на този когото бе следила. Правеше го и сега и по същият начин - внимателно. Ако се провали това би значело, че неочакваният ефект може да си замине. А да го открие отново би било по скоро невъзможно. Нямаше право на грешка. Трябваше да отмъсти за себе си, за родителите си и за всички, кой знае колко души още е завлякъл този демон със себе си? Едва ли и самият ги смяташе. Поне Фелия силно се съмняваше.
 Чая започваше да привършва, ще трябва да си поръча нещо друго..Този нещо се бавеше, а това не бе в плановете и. В Фел започва бавно да се прокрадва съмнение и страшното, разяждащо от вътре, отравящо чуство за провал. Но не. Този заради който тя бе тук се изправи и тръгна към изхода. Усмивката на жената се разтегли още повече. "Само гледай, как те хванах!" Се пронесе в главата и и тя изпи последните глътки от чая. По нейна преценка "жертвата" вече трябваше да е излезнала. Фел остави няколко банкноти и с забързана крачка излезна. Скоро забързаната и крача се превърна в бяг, стараха да си изпусне шанса бавно надделяваше... Ето го! Ето завоя, точно тук..на дясно и този демон щеше да и падне. Щеше да е абсолютно в нейни ръце. Един на един. Тя зави. И на там всичко започна да се случва прекалено бързо..
 Вместо пътят да се окаже разчистен пред нея, тя се натъкна на някой..или нещо. Е как натъкна. Налетя го с цялата събрала се скорост с която тичаше. Налетя го и го събори заедно със себе си. В очите и притъмня за момент. Тя поклати с глава и вдигна поглед. Набелязаната от нея жертва я гледаше, право в очите. Сърцето на ловеца подскочи като лудо. Разкрита, сега беше момента. Сега или никога! Жертвата и повдигна с рамене обърна се и продължи на пред. Фел протегна ръка към талията си но се усети. Не, не можеше да стреля не и сега. Под нея...точно под нея имаше човек. Това щяха да са прекалено много въпроси и много свидетели. С ужасен поглед Фелия наблюдаваше как демона се скри в тъмнината на улиците, нещо вътре в нея мъчитлено се сви. А под нея все още лежеше човек.
 Фелия премести поглед на долу и ръката и отпусната се свлече на долу. Под нея лежеше мъж. Беше съборила мъж и имаше нещо в този мъж да ви кажа...Защото той успя да остави впечатление у Фел.
 - Добре ли сте? - жената внимателно докосна с ръце лицето му. - Ей, чувате ли ме? - попита тя с долавящи се нотки на страх в гласа. Боже, дано нищо му нямаше.
Feliya.
Feliya.
i will hunt you down and i will kill you
i will hunt you down and i will kill you

PROFILEPosts : 13
Join date : 10.08.2014
RPG

Върнете се в началото Go down

It's time to get in the game Empty Re: It's time to get in the game

Писане by Ӗđŵăŗď Сря Авг 13, 2014 3:34 am

,,Хората си живяха техния живот.Съществата обитаваха тяхната среда,а тези,които си нямаха място...блуждаеха без посока...."Бях се зачел за момент в една книга,но времето навън ме привлече да изляза.Да напусна за малко тези стени,които за ангел като мен,бяха като в затвор.Не бях обожател на затворените места,но в днешно време,бе по-добре да се криеш,а не да се показваш.Просто времената бяха такива,че всеки се страхуваше и се криеше.Аз не се страхувах,но нямах и нямам желание да живея на улицата и да ми се попилява красотата.Прекалено много се бях променил с годините и в наше време гледах на мен да ми е добре.Е...като ангел,гледах привидно хората да са доволни,но няма как да угодя на всички,че да са щастливи и да са добре.Знаеше се,че все един ден,няма да има хора,но никой не знаеше кой е този ден.Просто живеех за мига.
Станах от стола и облякох коженото си яке с огромно желание да изляза навън.Пристъпих към вратата,а от там,към улицата.Стигайки тротоара,лекия вятър погали тялото ми.Това донесе една усмивка,която рядко красеше лицето ми.Огледах с поглед хората и промених леко формата на устните си.Продължих да ходя без посока,но после,нещо ме привлече към пустите квартали.Не бяха много пусти,но там предимно имаше само наркомани или ,,луди" същества.Докато ходех натам,минах покрай повече същества,отколкото хора.Това ме накара да се учудя и замисля колко малко хора има тук.Как човешкия свят изчезва,изплъзва се и постепенно изчезва.Когато стигнах началото на квартала,нещо ме връхлетя и събори.Нищо не ме заболя,но ме ядоса факта,че коженото ми яке...беше скъсано.Беше си доста силен удар,но явно дамата първоначално обърна внимание на демона,който гонеше.Беше замислила нещо лошо за него,защото първо по лицето и погледа й премина отчаян вид,а после го промени и ме пита дали съм добре.Останах си неподвижен.Просто от интерес какво ще направи.Но го има и факта,че тя беше човек.Не исках да я стряскам и да вика полиция и подобни.Затова се отворих очи и казах с ядосан вид.
-Аз съм добре,но скъса яке за стотици долара.-не промених позата си,но и не казах нищо повече.Буквално имах вид на умрял с отворени очи.Всеки би си помислил,че съм мъртъв,но се надявах тя да е по умна от другите и да се усети.
Ӗđŵăŗď
Ӗđŵăŗď

PROFILEPosts : 201
Join date : 28.07.2014
RPG

Върнете се в началото Go down

It's time to get in the game Empty Re: It's time to get in the game

Писане by Feliya. Сря Авг 13, 2014 10:11 pm

  Жената извъртя очи. "Идиот" мина и през ума. И странното приятно впечатление, което Фел бе придобила от пръв поглед върху мъжа започна да и бяга. И как нямаше, та то трябваше да тича в галоп! Скъсано му било якето. Бедния да не замръзне. А Фел току що изпусна един месец и половина от живота си. Изпусна шанса си. Който междо другото не се даваше толкова често. А не беше добре да рискува, не и с нейната работа. Когато не знаеш в кой момент за теб ще е краят и какво ще те връхлети. Когато живееш така някъде на границата между живота и смъртта преследвайки своята цел. И по друг начин не можеш, по друг начин не можеш да живееш. А дори и да опиташ, нямаше да се получи. Поне Фелия така бе чувала и за това и не опитваше. Нямаше абсолютно никакво желание да си губи времето с такива глупости като оставяне на всичко и заживяване мирно и спокойно. Ха! Никога. Тези изчадия бродещи по земята не го заслужаваха и грам дори.
 С това си неочаквано не влизащо в плановете и появяване. Този бедния със скъсаното яке бе решил, макар и абсолютно неволно да и отнеме толкова много. А съвсем преди няколко секунди ловеца вече си представяше как се приближава към демона и го пронизва с остър като бръснач нож. Късно. Днес май не бе деня да го използва.
 - Не обличай скъпи дрехи, щом не можеш да си ги опазиш. - Не с най-приятният тон каза тя. Бе ядосана, на себе си на него. Нищо, че този мъж съвсем не беше виновен. Да, тя не бе предположила, че може да се случи нещо подобно.  Трябваше спокойно да върви. Спокойно да стигне този ъгъл и да завие, спокойно. Да се приближи максимално до демона и той вече щеше да е нейн.  Нямаше да има къде да се дяне и нямаше какво да и попречи да направи това за което бе дошла. Късно, беше прекалено късно. С "неочакваното" тя можеше да се сбогува. Ако онзи не разбра, че тя го е следила то е видял лицето и а това ще е достатъчно за да усети нещо не както трябва ако започне да го преследва. Отново. Грешка, каква ужасне грешка бе направила...
 Фел тръсна с глава. Ако мисли дълго в тази насока ще се побърка от упреци към самата себе си. Та тук все още под нея още лежеше мъж. И имаше нещо странно в него и не не беше онова впечатление изскочило у жената щом го видя. Нещо друго не бе както трябва. Защо лежеше под нея и не мърдаше? Защо по дяволите, съвсем спокойно можеше да и говори и все пак да лежи без да мърда. Фел наклони глава на една страна преценявайки. Това не беше нормално. Все нещо трябваше да го боли. Да паднеш по гръб дори и не от най-силният сблъсък, когато пък върху него падна и тя. Не беше безчуствен, нали? Един нормален човек на негово място би се изправил вече и започнал да се оглежда, дали всичко му е наред. Дори Фелия инстинктивно искаше да се изправи да се отръска и да хвърли, поне бегъл поглед за щети по тялото. И все пак не го направи. Сдържа се. Така като че ли беше по сигурно, той трябваше да я блъсне за да се изправи. Не че неможеше първо да я наръга с един нож в корема, да тогава би било по лесно. Рискуваше, но любопитството беше коварно. Ще излъжа ако не кажа че не и беше и удобно да седи така. Добре този инстинкт за самосъхранение не познаваше ли?
 - Кой си ти? - все така преценявайки очите на жената се разхождаха по тялото му внимавайки да не изпуснат и един момент ако помръдне. Нищо не можеше да и избяга, не и сега. Всъщност Фел и самата не знаеше за какво-точно се отнасяше този въпрос и защо го беше задала. Излезе някак си от самосебе си. Та какво можеше да отговори един нормален човек на въпроса "кой си ти". Здравей, аз съм - аз. Кожа, кости, кръв и състоя от еди колко си процента вода?! Но всъщност, кой е казал че този тук беше нормален?
Feliya.
Feliya.
i will hunt you down and i will kill you
i will hunt you down and i will kill you

PROFILEPosts : 13
Join date : 10.08.2014
RPG

Върнете се в началото Go down

It's time to get in the game Empty Re: It's time to get in the game

Писане by Ӗđŵăŗď Съб Авг 16, 2014 4:54 pm

Гледах жената,която се беше излегнала върху мен.Имаше невероятно тяло,прелестна фигура и по нищо не можеше да си проличи,че има такава сила.Коя жена,като нея,която е като изваяна от корица,би блъснала един ангел,който е стар като света?Но явно дамата над мен,бе наистина силна и в случай,дори бих казал,че не е обикновен човек.Въпреки,че знаех,че е човек,а не друго.Когато ме блъсна и паднахме заедно на улицата,усетих,че най-малко пет оръжия ме удариха.Така като я гледах,имаше по един нож около глезените си,около два-три пистолета около кръста и още куп оръжия по другите части от тялото си.Не ме беше страх от това,но с толкова много оръжия,истината за нея клонеше към това,че е ловец.С други думи,жената,която лежеше върху ми,ми беше враг.Това ме ужаси.Просто една част от мен не искаше да повярва,че може една такава дама като нея,да е ловец.Имаше го и факта,че точно красивите,бяха най-лоши и опасни.Не исках да го повярвам,но в наши дни,в този свят,нямаше нещо,което да не те изненада.Света беше такъв,че самия аз...дето съм ангел,не исках да го познавам и да живея в него.Защото повече го чувствах и виждах като свърталище на чудовища,отколкото на хора и същества.
Когато вдигнах поглед от тялото й и я погледнах в очите,се усмихнах леко.Започнах отново да дишам.Придобих виж да човек,а не на ангел.Истинската ми същност би ме убила,ако се разкрия толкова рано.Трябваше да бъда двуличен,ако искам да доживея поне още два-три века.Имах мечта,която държах да изпълня,а именно да се родя със света и да умра с него.И като мъж,като ангел,щях да удържа на думата си.Щях да изпълня мечтата си.
Без да откъсна очи от нея,тя ми зададе въпрос,който в момента имаше два отговора.Единия беше лъжа,а другия истина.Но пък лъжата щеше да ме спаси от смърт,а истината да ме убия.Затова,въпреки стоите задръжки и правила,избрах лъжата и казах.
-Аз съм просто един мъж,който преди секунди се намери на земята,след като една красавица го блъсна.А ти коя си?-когато я питах коя е,с бавни движения си доближих лицето до нея и допълних.-И знай,че ако ме излъжеш,ще разбера на стотна от секундата,затова,карай направо и недей да лъжеш.-погалих я леко с пръст по бузата и отново отпуснах главата си на студената земя.
Ӗđŵăŗď
Ӗđŵăŗď

PROFILEPosts : 201
Join date : 28.07.2014
RPG

Върнете се в началото Go down

It's time to get in the game Empty Re: It's time to get in the game

Писане by Feliya. Сря Сеп 03, 2014 9:52 pm

 Фел повдигна глава вглеждайки се изпитателно в мъжа. Добре и такъв отговор ставаше. Е не, че странното любопитство на жената се удовлетвори но отговорът му беше същият както и не на място зададеният въпрос. До някъде странен, до някъде нормален.
 Ще резбере ако излъже, така ли? И защо и е да го лъже? Фелия повдигна вежди.
 - Господинчо "бойте се чета ви мислите?". -  тя се подсмихна. - Е, аз съм просто една жена която те блъсна и ти скъса якето. - Фел повдигна рамене. Не го бе излъгала. Все пак всяка от думите и бе абсолютна истина. Друг е въпроса, че не е договорила цялата истина. А и как би станало това? Преди да му позволи да разбере каквото и да е за нея, трябва да е сигурна какво е той. А до тогава разбере ли, че тя лъже или не просто ще е онази която му скъса якето. А и вобще го познаваше... не. Дори не го познаваше, просто падна върху него. Мда. Просто падна върху него и го изкарваше едвам ли не виновен.
Понамести се и в крайна сметка се изправи. Колкото и изкушаващо да бе да седи така, не беше удобно. Та асфалта беше студен! Но това не пречеше на ловеца да държи мъжа под око. И когато говореше и когато се изправяше и сега, когато стоеше над него и му протягаше ръка за да му помогне да стане.
 - Боли ли? - жената захапа долната си устна. След такова падане поне синка трябваше да има. - Някак си странно се получи, ам, всичко това. Съжалявам. - Фел поклати с глава. И все пак пред всичко предпочиташе нормалното общуване. А този мъж определено заслужаваше такова. И то как... Очите на ловеца се преместиха върху улицата където се бе скрил онзи заради който бе тук. Стисна лявата си ръка в юмрук и измести поглед. Изпитваше странно чусто. Ядосана на себе си и на неудачният момент в който се бе появил мъжа на когото дори името не знаеше. Късно вече. Жената въздъхна и премести поглед върху този който се оказа в не подходящото време на не най-подходящото място и се насили да се усмихне. А това ставаше наистина сложно. Особенно при мисълта, че този месец бе изгубен напразно. Не всъщност бе изгубен за да изгуби още повече в търсенето, на същото същество което съвсем преди малко и убягна. - Казвам се Фелия. И май трябва да си загладя вината...Като да ти купя ново яке, например? - Тя повдигна вежди и леко се засмя. Но този път определено искренно. - Твой избор е. Може пък да искаш по бързо да се оттървеш от онази която те връхлетя?
Feliya.
Feliya.
i will hunt you down and i will kill you
i will hunt you down and i will kill you

PROFILEPosts : 13
Join date : 10.08.2014
RPG

Върнете се в началото Go down

It's time to get in the game Empty Re: It's time to get in the game

Писане by Sponsored content


Sponsored content

PROFILE
RPG

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите